Minecraft Apk Indir son sürüm ücretsiz 2021

DMCA

minecraftapkindir.org'daki tüm içerik ya e-posta yoluyla MinecraftAPKIndir.org'a gönderilir ya da İnternet'teki çeşitli yerlerde hazır olarak bulunur ve kamuya açık olduğuna inanılır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil) ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası'na (Başlık 17, ABD Kodu) göre haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır.

Telif Hakkı İhlalinin Bildirimi

minecraftapkindir.org 17 U.S.C. § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”). Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA") ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almak politikamızdır.

Şartlar ve Koşullarımız, DMCA Oluşturucu yardımıyla oluşturulmuştur.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz minecraftapkindir.org'da yayınlanmışsa veya herhangi bir arama motoru aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürülürse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri detaylandıran yazılı bir iletişim sağlamanız gerekir. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, zararlardan (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda hukuki yardım için öncelikle bir avukatla görüşmenizi öneririz.

Telif hakkı ihlali hak talebinize aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
  • Sizinle iletişim kurabilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi eklemelisiniz.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlamalı ve materyalin minecraftapkindir.org arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimi içermelisiniz.
  • Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan.
  • Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayette bulunan tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğuna dair bir beyan.
İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmek üzere yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.


Lütfen ihlal bildirimini [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Lütfen bir e-posta yanıtı için bize bir veya iki gün izin verin. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenin, talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin gerektiği gibi yapılmaması nedeniyle gecikmeli yanıtla sonuçlanabileceğini unutmayın. Teşekkürler.

İletişim bilgileri

Minecraftapkindir.org ile ilgili Herhangi Bir Sorununuz varsa, size E-posta ile yardımcı olmak için her zaman buradayız. Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmenin tek yolu e-posta adresimiz: [email protected].